Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Ana Sayfa

:

Kumbağ Polis Kampı

 
PLSS.PNG


 

Kumbağ Polis Kampı

 

İl Merkezine 15 Km. mesafede bulunan Kumbağ Beldesinde 1990 yılında 3530 m/2. lik bir alan üzerine kurulan tesisimizin bir cephesi denize sıfırdır.
Denize sıfır cephesine bakan yerdeki Restoranında sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerine dair hizmetler verilmektedir.
Tesisimiz 3 katlı - 3 blok halinde (34) oda, (136) yatak kapasitelidir. Odalar dört kişilik olup; bir yatak odası, bir salon ve bir banyo ile tuvaletten oluşmaktadır. Odalarımızın hepsi tek tiptir, yani apart daire konumundadır.
Tesislerimizde fiziki yetersizlikten dolayı havuz bulunmamaktadır. Ayrıca tesislerimize ait bahçenin bir bölümde sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra fast food (hamburger, tost, patates cipsi, gözleme vb) türü yiyeceklerin bulunduğu, çimlerin üzerinde oluşturulan park – cafe tarzı bir mekanımız mevcuttur.
ULAŞIM
Yaz sezonu boyunca, İstanbul’dan Tekirdağ – Kumbağ’a şehirlerarası otobüs ile her gün ulaşım rahatlıkla sağlanabilmekte ve tesislerimizin önünden geçmektedir. İstanbul-Tekirdağ/Kumbağ arası 140 km. olup; yolculuk maksimum (2) saat sürmektedir.
Ayrıca, Tekirdağ ilimizden Kumbağ tesislerimize gelecek mensuplarımızın özel otoları olmaması durumunda ise Tekirdağ-Kumbağ arası gün içinde 15 dakikada bir ring halinde çalışan dolmuşlarla gidiş-geliş sağlayabileceklerdir.
KONAKLAMA
Kumbağ Polis Eğitim ve Dinlenme Tesislerimizden istifade etme talebinde bulunan, ancak yer tahsisi yapılamayan teşkilat mensuplarımız veya yakınlarının İskele Caddesi No:19 Tekirdağ adresinde faaliyet göstermekte olan Tekirdağ Polisevi’nden önceden rezervasyon yaptırmak kaydıyla burada konaklayıp, kampımızdan günübirlik faydalanabilirler ve ulaşımı da Polisevi çay bahçesi önünden geçen dolmuşlarla sağlayabileceklerdir.
İLETİŞİM
Tekirdağ Polisevi Tlf : 0 (282) 260 41 01 – 02 0 505 318 59 00’dan dahili 67 70
Tekirdağ Polisevi Faks : 0 (282) 263 90 89
Kumbağ Tesisler : 0 (282) 283 49 95-0 (282) 283 57 60
Polisevi Adres : Ertuğrul Mah.İskele Caddesi No:19 Tekirdağ
Kumbağ Tesisleri Adres : İnönü Caddesi No: 65 Kumbağ / TEKİRDAĞ
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 

 

 
 
 

 

 
 
 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

​ ​​​​​​​​​​​​

  • Pamer Akedemik Yayinlar Veri Tabanı
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Tekirdağ Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği
  • TUBİM
  • Suç Önleme Sempozyumu
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER